Altijd in Beweging!

 

         

  • Buurtsportcoaches

Sportservice Wagenigen

Het team van Sportservice Wageningen is er voor iedereen, inwoners en organisaties, in de gemeente Wageningen. Wij werken veelvuldig voor, en samen met, partners in de sectoren welzijn, onderwijs en gezondheidszorg. We geven antwoord en advies op (hulp)vragen, organiseren diverse sportactiviteiten, richten ons op speciale doelgroepen en promoten de sport in het algemeen.

Buurtsportcoach Rinske

Rinske Bakker

Buurtsportcoach sociaal domein en zorg
06 - 468 15 044
rinske.bakker@sportservice-wageningen.nl

Buurtsportcoach Berry

Berry Hellegering

Buurtsportcoach buurt en verenigingsadvies
06 - 108 86 829
berry.hellegering@sportservice-wageningen.nl

Buurtsportcoach Milo

Milo Pas

Buurtsportcoach onderwijs
06 - 203 40 399
milo.pas@sportservice-wageningen.nl

Vakleerkracht Minke

Minke Boonstoppel
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
06 - 256 41 889
minke.boonstoppel@sportservice-ede.nl

Vakleerkracht Marieke

Marieke Pomp

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

06 - 829 49 226
marieke.pomp@sportservice-ede.nl

Vakleerkracht Kjille

Kjille Kemperman

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

06 - 313 575 05
kjille.kemperman@sportservice-ede.nl

Vakleerkracht Jorn

Jorn Bronkhorst

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

jorn.bronkhorst@sportservice-wageningen.nl